Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Topbaşı Kumaş Alanlar- İstanbul Kumas alan Firmalar

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Topbaşı Kumaş Alanlar- İstanbul Kumas alan Firmalar
Topbaşı Kumaş Alanlar- İstanbul Kumas alan Firmalar

Topbaşı Kumaş Alanlar- İstanbul Kumas alan Firmalar

Topbaşı Kumaş Alanlar


Hizmet kalitesinden ödün vermeyen tekstil firmamız müşterilerine her açıdan hizmet vermeye devam ediyor. Kumaş alım satım işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz olan firmamız aynı zamanda topbaşı kumaş alanlar grubunda da en iyi olmayı başarmıştır. Elinizde kalan kumaşları satarak gelir etmeniz de mümkün. Öncelikli olarak firmamıza ulaşarak kalan kumaş bilgisini verip fiyat konusunda anlaşmanız gerekmektedir. Bazı durumlarda resim de istenebilmektedir. Gerekli görüldüğü durumda firmamız size ulaşarak adresinizden alım işlemini gerçekleştirir.  Bu sırada da ödeme işlemini yapmaktadır. Ödeme konusunda asla sorun yaşamayacağınız firmamız fiyat konusunda da yüksek fiyatlar vererek gelirinize katkı sağlayacaktır.

Alanında uzman ekibimiz ile sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda firmamızda stok kumaş alımı, parti kumaş alımı, örme kumaş alım ve topbaşı kumaş alımı yapılmaktadır. Topbaşı kumaş; Hiç kullanılmamış olan kumaş türüdür. İhraç fazlası olarak elinizde kalan ürünlerin boyutu ve şekline bakılmaksızın adresinizden alım işlemini yapıyoruz. Fiyat konusunda ise değerinden bir fiyat vererek müşteriyi asla zor durumda bırakmıyoruz. Ödeme işlemi ise teslimat anında ödeme işlemini gerçekleştiriyoruz. Tekstil firmaları genellikle İstanbul’da çoğunlukta bulunmaktadır. Bu bölge de bulunan tekstil firmaları , müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Kalitesinden ödün vermeyen yıllardır bu sektörde olan firmamız sizlere her açıdan destek sağlamaktadır. Tekstil atölyemize ulaşarak bilgi ve destek ekibimizden detaylara ulaşabilirsiniz


Firmamızın asıl amacı müşterilerimizin elde kalan kumaşlarını değerlendirmelerine de fayda sağlamaktır. İşinde uzman olan ekibimiz ile sizlere her konuda destek vereceğimizden şüpheniz olmasın. Topbaşı Kumaş Alanlar incelemesi yaptığınız zaman bizlere ulaşarak elde kalan malzemenizi satarak kazanç elde edebilirsiniz. Malzemelerinizi gerekirse adresinize gelerek, alımı gerçekleştiriyoruz. Ödeme konusunda da sizi asla mağdur etmeyen ekibimiz alım-satım işlemleri sırasında ödemeyi nakit olarak yapmaktadır. Sizde kullanılmayan kumaşları satmak istiyorsanız profesyonel ekibimize ulaşmanız gerekmektedir. Aynı zamanda yurt içi ve yurt dışına da kumaş satış işlemleri yapmaktayız. Müşterilerimizi asla zor durumda bırakmayarak , her zaman onların memnuniyetini sağlamaktayız. Konu hakkında detaylara ulaşmak için site adresimizden bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Bizden Yazılar

Pul Payet Kumaş Alanlar - Kumaş Satın Alanlar

Kumaş alımında birinci sınıf hizmet sunan firmamız bu konuda en iyi kumaş satın alanlar arasında ilk sırada yer almayı başarmıştır. Günümüzde birçok firma bizimle irtibat kurarak pul payet malı kumaş satışında bulunmaktadır..

23.2.2018

951 İncelenme

İncele

Saten Kumaş Alanlar

Tek bir kumaş değerleri üzerinden hareket etmemekteyiz. İstanbul parti kumaş sektörünün öncülüğünü de elden bırakmıyoruz. Bu konuda da verdiğimiz hizmetler yüz güldürücü oluyor. Çünkü piyasaya baktığınızda İstanbul saten kumaş alımları değerlendirildiğinde zarar edildiği gözlemlenen bir süreçten geçer.

19.1.2018

1092 İncelenme

İncele

Kumaş Alan Yerler

Kumaş alan yerler olarak sizlere en yüksek fiyatlardan kumaşlarınızı değerlendirmekte olup top ya da parti kumaşlarınızı almaktayız. .

29.11.2017

1060 İncelenme

İncele