Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Kumaş Alan Firmalar - İstanbul Kumaş Alımı

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Kumaş Alan Firmalar - İstanbul Kumaş Alımı
Kumaş Alan Firmalar - İstanbul Kumaş Alımı

Kumaş Alan Firmalar - İstanbul Kumaş Alımı

Kumaş Alan Firmalar


Son zamanlarda oldukça gündem konusu olan kumaş alan firmalara, artan kumaş parçalarını satarak gelir elde edebilirsiniz. Bu firmalar aldıkları kumaşları tekrar imalat haline çeviriyorlar. Fazlalık kumaşlar herkes tarafından rahatsız edici bir durumdur. Atsam mı? İşe yarar mı ? düşüncesine girdiyseniz tam bu devrede firmamız devreye giriyor. Hem fazlalık ürünlerden kurtulmak hem de kazanç elde edebileceğiniz bir yöntem olarak firmamız artık kalan, kullanılmayan veya hasarlı kumaşları alarak size bir ödeme yapıyor. Her kumaşın bedeli farklı olmakla birlikte, kalitesine ve boyutuna göre fiyat verilmektedir.


Kumaş alan firmalar genel olarak, fabrikalar ve tekstil atölyeleridir. Firmamıza, parti kumaş, top kumaş gibi kumaşları satarak kazanç elde edebilirsiniz. Her kumaşın maddi bedeli farklıdır. Kalan kumaşlar yeniden imalatı sağlanarak bir ürüne dönüştürülmektedir. Aynı zamanda fabrikalardan da kumaş alımı yapmaktayız. Kumaşlarınızı alabilmemiz için çok fazla yıpranmamış olması gerekmektedir. Bu durumda ürününüz hem daha kullanılabilir hale gelecek hem de kazancınız daha fazla olacaktır. Alım yapmadan önce dikkat ettiğimiz huşulardan en önemlisi budur. Kumaşlarınızı korumak için size birkaç öneride bulunacak olursak; Öncelikli olarak kumaşlarınızı temiz ve kuru bir alanda bulundurmanız gerekir. Çünkü hasarlı kumaşların satış işlemleri sırasında sorun yaşatabilmektedir. Ürünlerde leke olmaması gerekir. Bu tür konulara dikkat edilirse hem kazancınız daha yüksek olur hem de ürün satışınız daha kolay olur. Böylelikle satış işleminiz daha kolay hale gelecektir.


Bu konuda gerekli araştırmaları yaparak bize ulaştıysanız doğru firmayı bulmuşsunuz demektir. Firmamız ürün incelemesi yaptıktan sonra alım işlemini gerçekleştirir. Alım yaparken ; ürünün hasar durumuna, kirliliğine ve yıpranmışlık payına bakarak alır. Bu özelliklere göre de fiyat verir. Asla değerinden az fiyat vermemektedir. Ürünlerinizi değerinden satışa sunmak için işinde uzman ekibimize ulaşarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Dilerseniz adresinizden teslim, dilerseniz de tarafımıza ulaştırarak alış ve satış işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.  İstanbul bölgesin de ikamet eden kişilere kapıdan alım işlemini yapan firmamız, aynı gün içinde ödeme işlemi yaparak kaliteden ödün vermeden işlerinizi kolaylıkla halledebilmektedir.

Bizden Yazılar

İkinci el kumaş alanlar | 05356519107 | hurda kumaş alımı

İkinci el kumaş alanlar, her türlü top kumaş, yarım top kumaş, top başı kumaş, parti kumaş, Parti malı kumaş alım ve satımı yapılır. Kumaş alanlar olarak Parti kumaş sektörü içerisinde lider konumda olup tüm kumaşlarınızı değerinde alıyoruz .

3.4.2018

1166 İncelenme

İncele

Zeytinburnu kumaş alanlar | 05356519107 | İstanbul kumaş alınır

Zeytinburnu kumaş alım satım konusunda tekstil sektörü içerisinde her nevi parti kumaş, parti malı kumaş, hurda kumaş, alımı yapan firmamız tüm kumaşlarınızı değerinde ve nakit olarak yerinizden alıyoruz. Elinizde arta kalan stok kumaşları veya spot kumaşları firmamız tarafından nakite çevirip değerlendirebilirsiniz. Zeytinburnu kumaş alanlar olarak İstanbul ve tüm ilçelerinde anında alım yapıyoruz.

6.4.2018

699 İncelenme

İncele

Fatih Kumaş Alanlar-Fatih Kumaş Alan Firmalar ve Yerler

Fatih ilçesinde Fatih kumaş alanlar bulunmaktadır. Bu firmalar devamı olmayan, kalan, deponuzda duran kumaşlarınızı sizden almaktayız..

15.07.2019

105 İncelenme

İncele