Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Stok fazlası Kumaş

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Stok fazlası Kumaş
Stok fazlası Kumaş

Stok fazlası Kumaş

Stok Fazlası Kumaş


Stok kumaş; Dokuma ve boyama bakımından kusurlu olan bir ürünün olmamasıdır. Bu ürünler daha düşük fiyatlarla satılmaktadır. Firmamızda bu ürünlerin alımını yapmaktadır. Genelde bireysel müşteriden veya tekstil atölyelerinden alım yapmaktayız. Firmamızda stok fazlası kumaş alımı yaparak size ödeme yapmaktadır. Ödeme konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınız firmamız kumaş alımında bazı konulara önem veriyor: Kalan kumaşların kullanılabilir halde olması, Bu konuda fiyat ve hizmet açısından en iyisi olduğumuzu belirtmekte fayda var. Elinizde kalan kumaşları firmamıza satarak kazanç elde etmeniz mümkün. 

Stok Fazlası Kumaş alımı yapan birçok firma bulunmaktadır. Bu yüzden fiyat bakımından esneklik gösterebilir. Bu sebeple , elden çıkarmadan önce firmaları araştırmakta fayda vardır. Eğer aynı il içerisinde bulunuyorsak adresinize kadar elden teslim almaktayız ve aynı gün içinde ödeme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Stok kumaş; fazla ve kullanılmayan anlamına gelmektedir. Stok yapmak adına tekstil firmaları ürünleri depolayarak saklar. İş bitimde kalan ürünleri, uygun fiyattan satışa çıkartabilmektedir. Bu aşama da bize ulaşarak alım yapabilirsiniz. Genellikle çalıştığımız firmalar küçük atölyeler ve terzilerdir. Toptan alım yaparak daha uygun fiyata alım sağlarlar. Çoğunlukla İstanbul’da bulunan tekstil firmaları , kendisine akın olan kullanıcı veya müşterilerinin adreslilerine giderek ürün alımını yapmaktadırlar. Ürün alımı sırasında sıkıntı yaşamamak için tekstillerin bazı önerileri vardır. Kalan ürünler çok fazla hasar görmediyse tekrar satışa sunulmaktadır.

Tekstil firması olarak işinde uzman ekibimizle yıllardır hizmet vermekteyiz. Birçok atölye bulunmaktadır. Burada da kalan kumaşlar olabilmektedir. Kalan kumaşlar çok fazla olduğu için uygun fiyattan satışa çıkartılabiliyor. Stok fazlası kumaş satın almak için firmamızı tercih ederek alım yapabilirsiniz. İşinde kalite konusunda oldukça iyi olan ekibimizle sizlere profesyonel hizmet sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Çok fazla tekstil firması olduğu için , firmalar arasında rekabet açısından fiyat konusunda farklılıklar gösterilmektedir. Tekstil firmamız ürüne en uygun fiyatı vererek kazanç elde etmenize olanak sağlamaktadır. Sizden alınan ürünler de ekip tarafından imalathane bölümüne gönderilerek  tekrar kullanıma sunulur. Bu sayede hem firma hem de kullanıcı kazanmış olur.
Bizden Yazılar

Spot Kumaş Alanlar

Spot kumaş alımı ve satımı yapan firmamız tüm kumaş çeşitlerini satın alır. Alımlarımız nakit olup sizde değerli müşterilerimizin iş yerinden kendi araçlarımızla alıyoruz. Top kumaş ve parça kumaş alımı yapılır..

13.3.2018

1020 İncelenme

İncele

Fatih Kumaş Alanlar-Fatih Kumaş Alan Firmalar ve Yerler

Fatih ilçesinde Fatih kumaş alanlar bulunmaktadır. Bu firmalar devamı olmayan, kalan, deponuzda duran kumaşlarınızı sizden almaktayız..

15.07.2019

234 İncelenme

İncele

Stok Kumaş | Stok Kumaş Alımı Yapan Firmalar

Kalitesinden ödün vermeyen firmamız stok kumaş konusunda da oldukça iyi hizmet vermektedir. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşarak , ürün alımları ve fiyatları konusunda bilgi almanız..

7.01.2019

439 İncelenme

İncele