Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Stok fazlası Kumaş

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Stok fazlası Kumaş
Stok fazlası Kumaş

Stok fazlası Kumaş

Stok Fazlası Kumaş


Stok kumaş; Dokuma ve boyama bakımından kusurlu olan bir ürünün olmamasıdır. Bu ürünler daha düşük fiyatlarla satılmaktadır. Firmamızda bu ürünlerin alımını yapmaktadır. Genelde bireysel müşteriden veya tekstil atölyelerinden alım yapmaktayız. Firmamızda stok fazlası kumaş alımı yaparak size ödeme yapmaktadır. Ödeme konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınız firmamız kumaş alımında bazı konulara önem veriyor: Kalan kumaşların kullanılabilir halde olması, Bu konuda fiyat ve hizmet açısından en iyisi olduğumuzu belirtmekte fayda var. Elinizde kalan kumaşları firmamıza satarak kazanç elde etmeniz mümkün. 

Stok Fazlası Kumaş alımı yapan birçok firma bulunmaktadır. Bu yüzden fiyat bakımından esneklik gösterebilir. Bu sebeple , elden çıkarmadan önce firmaları araştırmakta fayda vardır. Eğer aynı il içerisinde bulunuyorsak adresinize kadar elden teslim almaktayız ve aynı gün içinde ödeme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Stok kumaş; fazla ve kullanılmayan anlamına gelmektedir. Stok yapmak adına tekstil firmaları ürünleri depolayarak saklar. İş bitimde kalan ürünleri, uygun fiyattan satışa çıkartabilmektedir. Bu aşama da bize ulaşarak alım yapabilirsiniz. Genellikle çalıştığımız firmalar küçük atölyeler ve terzilerdir. Toptan alım yaparak daha uygun fiyata alım sağlarlar. Çoğunlukla İstanbul’da bulunan tekstil firmaları , kendisine akın olan kullanıcı veya müşterilerinin adreslilerine giderek ürün alımını yapmaktadırlar. Ürün alımı sırasında sıkıntı yaşamamak için tekstillerin bazı önerileri vardır. Kalan ürünler çok fazla hasar görmediyse tekrar satışa sunulmaktadır.

Tekstil firması olarak işinde uzman ekibimizle yıllardır hizmet vermekteyiz. Birçok atölye bulunmaktadır. Burada da kalan kumaşlar olabilmektedir. Kalan kumaşlar çok fazla olduğu için uygun fiyattan satışa çıkartılabiliyor. Stok fazlası kumaş satın almak için firmamızı tercih ederek alım yapabilirsiniz. İşinde kalite konusunda oldukça iyi olan ekibimizle sizlere profesyonel hizmet sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Çok fazla tekstil firması olduğu için , firmalar arasında rekabet açısından fiyat konusunda farklılıklar gösterilmektedir. Tekstil firmamız ürüne en uygun fiyatı vererek kazanç elde etmenize olanak sağlamaktadır. Sizden alınan ürünler de ekip tarafından imalathane bölümüne gönderilerek  tekrar kullanıma sunulur. Bu sayede hem firma hem de kullanıcı kazanmış olur.
Bizden Yazılar

Kot Kumaş Alanlar

İstanbul kot kumaş alanlar araştırması yaptığınızda firmamızın birinci sınıf hizmet kalitesinden yararlanarak siz de değerinde elinizde kalan kumaşlarınızı satarak kazanç elde edebilirsiniz..

2.1.2018

813 İncelenme

İncele

Stok Kumaş Alanlar - Toptan Kumaş Alımı

Uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren firmamız stok kumaş alanlar araştırması yaptığınızda en güvenilir adreslerden biri olarak karşınıza çıkmaktadır..

1.12.2018

303 İncelenme

İncele

Merter kumaş alanlar | 05356519107 | Merter parti kumaş alınır

Merter parti kumaş alanlar olarak sektörde lider firma olma yolunda devam ediyoruz. Her türlü dokuma kumaş, örme kumaş, top kumaş, parça kumaş, parti kumaş alımı yapılır. .

9.4.2018

757 İncelenme

İncele