Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Kumaş Alanlar Avcı Tekstil Hizmetinizde 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Kumaş Alanlar Avcı Tekstil Hizmetinizde 05356519107
Kumaş Alanlar Avcı Tekstil Hizmetinizde 05356519107

Kumaş Alanlar Avcı Tekstil Hizmetinizde 05356519107

KUMAŞ ALANLAR AVCI TEKSTİL HER TÜRLÜ KUMAŞ ALIMI YAPAR.

Kumaş alanlar Avcı Tekstil her nevi top kumaş, parça kumaş alanlar, parti kumaş alım ve satım hizmeti sunmakta olup tüm kumaş çeşitlerini değerinde ve nakit olarak alım yapmaktadır. Uzun yıllardır parti kumaş sektörü içerisinde olan firmamız sağlam referansları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup ihracattan veya imalattan artan kumaş alanları satın almaktadır. Sizde deponuzda kalan fazla kumaşları firmamız tarafından değerlendirebilirsiniz. Türkiye'deki tekstil stoklarını satmaya hazır çevrimiçi bir envanterdir. Bu bilgi veritabanının güzelliği, karar vermede gerekli olan tüm ayrıntıları bir tıklama ile elde edilmesidir. Kumaş alanlar alternatiflerini görmek için sadece bir tek tık uzaktasınız. Firmamız İstanbul'daki tekstil ürün stoklarının güncellenmiş bir veri tabanını elinde tutuyor. Tüm ayrıntılar web üzerinden ücretsiz ve kolayca erişilebilir durumdadır. Sürekli olarak yeni kumaşlar arıyoruz ve en yeni bilgileri size sunuyoruz. Elinizde kalan kumaş türlerini alan firmamız fiyat konusunda da size ayrıcalıklı olarak yardımcı olmaktadır.  Top kumaş türlerinden diğer parça kumaş, kumaş alan yerler ve kumaş alan firmalar türlerine kadar alım hizmeti sürdürmektedir. Kumaşlarınızı satmak istediğinizde firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu konuda gerekli alt yapıya sahip olan firmamız yasal kapsam içerisinde müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bünyemize gelen spot ve ikinci el kumaşlar tekrardan elden geçirilerek temiz ve ambalajlanarak tekrardan müşterilerimize sunulmaktadır. İç piyasaya kumaş satımı gerçekleştiren firmamızdan kumaş satın alabilirsiniz. En uygun parti kumaş fiyatları stoklarımızda bulabilirsiniz detaylı bilgi için bizi aramanız yeterlidir. Kaliteli kumaşlara sizde uygun fiyata satın alarak kumaşlarımızı incelemek isterseniz, sizi adresimize bekliyoruz. Kumaş alımında dikkatli ve titiz davranmanız gerekiyor. Birçok firma bu konuda güvenilir hizmet vermektense kazanç elde etme konusunda öncelik veriyor. Amacımız siz değerli müşterilerimize birinci sınıf hizmet sunmak ve daima müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu kapsamda kumaş satışı yaparken beklentilerimizin üzerinde hizmet sunmak için özenle çalışmaktayız. Sizde parti kumaş alanlar arasında uygun ve ucuz güvenilir firma arasanız bize her daim ulaşabilirsiniz.

PARTİ KUMAŞ FİYATLARI VE ARTAN KUMAŞ FİYATLARI ;

Dokuma kumaş ve örme kumaşlar arasında top kumaş fiyatları, parça kumaş fiyatları, hurda kumaş fiyatlarını firmamızın iletişim bölümünden bizi arayarak elinizdeki kumaşın değerini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Avcı Tekstil firmamız, birinci sınıf hizmet kalitemizden taviz vermeden hizmetlerine devam ediyor.


Bizden Yazılar

Bakırköy Kumaş Alanlar-Bakırköy Kumaş Alan Firmalar

Bakırköy kumaş alanlar sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan firmamız, tekstil firmalarına son derece kaliteli ve güvenilir hizmet çözümleri sağlıyor. .

7.05.2019

111 İncelenme

İncele

Başakşehir Kumaş Alanlar-Başakşehir Kumaş Alan Firmalar

Günümüzde Başakşehir kumaş alanlar sektöründe tekstil şirketlerinin mağduriyet yaşamasına neden olan bir diğer konu ise çok düşük fiyatlandırmaların uygulanmasıdır. .

8.05.2019

134 İncelenme

İncele

KUMAŞ ALIM SATIMI 0535 651 91 07 PARÇA, TOP KUMAŞ ALINIR

Dokuma kumaşta ve örme kumaşta gerekli bilgiye sahip olan firmamız ikinci el kumaş, spot kumaş, hurda kumaş alımı gerçekleştirmektedir. Kesimhanelerden artan fazla yarım top kumaşları, parça kumaşları, top kumaşları iş yerimize toptan olarak satabilir veya bizden kumaş satın alabilirsiniz..

7.5.2018

780 İncelenme

İncele