Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Parti Malı - Top Kumaş Alanlar

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Parti Malı - Top Kumaş Alanlar
Parti Malı - Top Kumaş Alanlar

Parti Malı - Top Kumaş Alanlar

TOP KUMAŞ ALANLAR 05356519107 – PARTİ KUMAŞ

Top kumaş alanlar ve parti top kumaş alım satımı yapan yerler arasın tekstil ile ilgili artan yarım top kumaş, tekleme top kumaş, karışık top kumaş, penye top kumaş, parti malı top kumaş, top parça kumaş, stok fazlası top kumaş, ihracat fazlası top kumaş alımı yapmaktayız. İmalattan artan her türlü dokuma kumaş ve örme kumaş alan firmamız tekstil piyasası içerisinde değerinde alım ile konumunu korumaktadır. İstanbul’da sektörde lider olan Avcı tekstil her nevi tekstil aksesuarlarını, kumaşları satın almaktadır. Kim kumaş alır veya hurda kumaşları kim alıyor araştırmasına girmeden direk alıcı olan firmamız değerinde fiyatlandırma ile nakit olarak alım yapmaktadır. Sizde elinizde fazla kalan ikinci el kumaşları, parti mallarını firmamız tarafından değerlendirebilirsiniz. Top kumaş alanlar, kumaş alım öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini kendisine prensip eden firmamız, her türlü kumaş alım ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm üretmektedir. Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamız, başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin seksen bir iline hizmet vermektedir. İster İstanbul içinde olun, isterseniz de il dışı olun kumaş alıp, ya da firmanızda artan kumaşları satarak paraya çevirmek istediğinizde yenilikçi çizgimiz ve modern hizmetlerimiz ile her daim yanınızdayız. Yenilikçi ve modern çizgisinde asla taviz vermeyen firmamız, artan her türlü top kumaşlarını değerinde alım yapmaktadır. Sattığınız kumaşları değerinde alan firmamız uygun fiyat garantisi ile yeniden satmaktadır. Bu husufa çoğu firmalar, kumaşlarınızı değerinden düşük fiyatta alarak, iki katı gibi bir fiyatla yeniden satarak sizleri kandırmaktadır. Böyle firmalardan uzak durmanız ve önünüze her gelen firmaya kumaş satmamamızı top kumaş alan firması olarak rica ediyoruz. Biz çalışma prensibimiz gereği elde kalan kumaşlarınıza yüksek değer biçmeyi uygun görmekteyiz. Böylece her iki tarafın maliyetini olumsuz yönde etkilemeyecek bir sistem içerisinde çalışırız. Bu noktada ödeme seçenekleri de önem taşır. Biz bu açıdan da üreticiyi zora sokmayacak çalışma içerisinde hareket ederiz.

Top Kumaş Alım Ve Satımını Yapan Kişiler 
Kumaş sektöründe kaliteyi benimseyen bir anlayış ile  hizmet vermek için çabamız büyük önem taşımaktadır. Kalitenin yanı sıra geniş bir ürün yelpazesini biz top kumaş alanlar olarak hizmete sunuyoruz. Konuya farklı bir pencereden bakacak olursak eğer tek düze alım yapmak sektörde tıkanıklığa sebep olmaktadır. Tek düze alım derken ifade etmek istediğimiz şey çeşitliliktir. Kumaş çeşitliliğinin önemini bildiğimiz için alım seçeneğini de firmamız olarak bu yönden kullanmaktayız. Bunlar arasında krep kumaş, saten kumaş, şifon kumaş, kot kumaş, gabardin kumaş, fantezi kumaş, penye kumaş, süprem kumaş, dantel kumaş, tül kumaş, süet kumaş, deri kumaş, pelüş kumaş, kaşe kumaş, poplin kumaş, vual kumaş, mikro kumaş, sendi kumaş, kadife kumaş gibi seçenekleri çoğaltmak mümkündür. Sektör içerisinde en iyi hizmeti sunan firmamız kumaş türlerini garantili olarak alıyor. Bundan dolayı güven içerisinde hizmet alabilirsiniz. Depolarınızda yer alan kumaşları bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu sayede deponuzda da yer açarak kullanım kolaylığı oluşturabilirsiniz. Ayrıca stoklarınızda fazla gözüken kumaş türlerinden de bu şekilde kurtularak ekonomiye fayda sağlayabilirsiniz. Kullanılmayan kumaşları nem olmayan ve herhangi bir şekilde hasar oluşturmayacak yerlerde saklamanız gerekir. Temiz ve kullanışlı olan kumaşlar her zaman değeri daha yüksektir.

Bizden Yazılar

Esenler Kumaş Alanlar | Kumaş Alanlar | Avcı Tekstil

senler ve civarında Esenler kumaş alanlar bulunmaktadır. Burada bulunan firmalardan birini seçerek kumaşlarınızı kısa sürede satabilirsiniz..

8.07.2019

253 İncelenme

İncele

Stok fazlası Kumaş

Firmamızda stok fazlası kumaş alımı yaparak size ödeme yapmaktadır. Stok Fazlası Kumaş alımı yapan birçok firma bulunmaktadır. Bu yüzden fiyat bakımından esneklik gösterebilir. .

18.12.2018

394 İncelenme

İncele

Kalite Değerinde Parça Kumaş Alanlar Arasında Hizmet Veriyoruz

Parça kumaş alanlar içinde desteklerini ileri seviyelere taşıyan ve girişimci ilkeleri ile hizmet veren işletim alanımız sizlere sunumlarını yapmaktadır. .

21.11.2018

421 İncelenme

İncele