Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Kumaş alım 05356519107 kumaş fiyatları

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Kumaş alım 05356519107 kumaş fiyatları
Kumaş alım 05356519107 kumaş fiyatları

Kumaş alım 05356519107 kumaş fiyatları

KUMAŞ ALIM - 0535 651 91 07 - KUMAŞ FİYATLARI

Kumaş alanlar, kumaş alan yerler, kumaş alan firmalar, kumaş alım satımı ve kumaş fiyatlarını bu sayfadan sorgulayabilir iletişim numarasından bize ulaşarak en güncel ve en iyi kumaş fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Avcı Tekstil her türlü dokuma kumaş, örme kumaş, yarım top kumaş, hurda kumaş ve ikinci el kumaş alımı yapmaktadır. Sizde elinizde arta kalan fazla kumaşları firmamız tarafından nakit e çevirebilirsiniz. İhracattan veya imalattan artan fazla kumaşları depoda muhafaza etmek yerine veya masa altlarına koyarak uzun süre kalan kumaşlar belli bir süreden sonra çürümektedir Çürüyen bu kumaş çeşitleri geri dönüşüme bile gitmeyip hiç bir işe yaramamaktadır. Bizde İstanbul tekstil piyasası içerisinde parti malı alım satımı ile sektörde hem en yüksek fiyatı veren malınızı değerinde alım ile iç piyasaya destek olmaktan mutluluk içerisindeyiz. Avcı tekstil her türlü kumaş - aksesuar - lastik - iplik çeşitlerini nakit olarak alır. Geniş kadromuz ve işten gerçek anlamı ile anlayan ekimizle kurumsal bir hizmet sunuyoruz. şifon kumaş, saten kumaş, kot kumaş, gabardin kumaş, poplin kumaş, penye kumaş, süprem kumaş, kaşkose kumaş, iki iplik kumaş, üç iplik kumaşlara ve ev tekstili ürünlerine kadar döşemelik kumaş, perdelik kumaş alınır. Hızlı ve güvenilir hizmetin en önemli isimlerinden biri olan firmamız sadece satış yapmak isteyenlere değil uygun fiyata parti kumaş almak isteyenlere yardımcı oluyor. Hizmet politikamızdan ödün vermeden faaliyetlerimizi sürdürmeye her türlü kumaş alımını yapmaya devam etmekteyiz. Son derece kaliteli ve özenle sunulan hizmetlerimiz sayesinde ithal kumaş alım ile firmamızı bir adım öne taşımaktayız. Bize ulaştığınızda ister alım olsun isterse de satış için olsun çalışanlarımız bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Amacımız siz değerli müşterilerimize birinci sınıf hizmet sunmak ve daima müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Uygun fiyata kumaş almak isteyen müşterilerimizi adresimize bekliyoruz. 
KUMAŞ ALINIR - SATILIR.

KUMAŞ ALIMI YAPAN FİRMA AVCI TEKSTİL 

İstanbul ihracat fazlası kumaş alanlar sayesinde artan kumaşları tekrar bize en iyi fiyata satabilir ve değerlendirebilirsiniz. Tekstil ve kumaş sektörü içerisinde faaliyet gösteren bir çok firma bulmak çok zordur. Elinizde kalan kumaşları mağdur olmadan nakit ödeme ile değerinde elden çıkarmak istiyorsanız kumaş alım satımı yapan kurumsal firmamız ile iletişime geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Kumaş sektörü uzmanlık ve tecrübe isteyen bir iş koludur. Bu iş kolunda başarılı çalışmalara imza atan firmamız geçmişten gelen deneyim ile size her türlü alım işlemlerinde yardımcı olmaktadır. En yüksek verilen kumaş fiyatları arasında malın temiz ve kaliteli olmasına bakılır. Lot olan kumaşları metre ile alan avcı tekstil bir çok firma gibi ucuzcu olmayıp kilo fiyatı vermemektedir. Tüm hizmetimiz yasal çerçeveler içinde müşterilerimize sunulmaktadır. Çalıştığımız birden fazla firma ile mal alacağımız zaman yapılan anlaşmaya göre ilk başta malın ödemesi daha sonra yükleme işlemi gerçekleştirmekteyiz bunu yapmamızın nedeni piyasada var olan çakma kumaşçılar dan kaynaklanmaktadır. parti malı alım satımını engelleyen çakma kumaşçılardan değil tamamen kurumsal çalışan avcı tekstil değerinde alım ile sektörde lider ve tek firma olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Bizden Yazılar

Kumaş Satın Alanlar

Uzun yıllardır sektörde birçok konuda faaliyetlerini sürdüren firmamız kumaş satın alanlar araştırması yaptığınızda kaliteli hizmetlerimiz ile dikkatinizi çekecektir. .

15.12.2017

876 İncelenme

İncele

Mahmutbey Kumaş Alanlar | 05356519107 | Kumaş Alım Satım

Mahmutbey kumaş alanlar, Parti malı kumaş sektöründe her nevi dokuma kumaş, örme kumaş, parti kumaş, parti malı kumaş, top kumaş, parça kumaş, alım ve satımını yapan firmamız sektörde lider firma olarak hizmet vermektedir siz de bu kurumsal hizmetten faydalanbilmek için 0 535 651 91 07 nolu telefonu aramanız yeterlidir..

23.4.2018

539 İncelenme

İncele

Üç İplik Kumaş Alanlar-Üç İplik Kumaş Alan Firmalar

Firmamız üç iplik kumaş alanlar arayışında olan firmalar için zengin ve yoğun hacimli ürün alım kapasitesiyle profesyonel yanıtlar vermektedir..

23.03.2019

206 İncelenme

İncele