Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Top kumaş alımı yapanlar 05356519107 top kumaş alım satımı

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Top kumaş alımı yapanlar 05356519107 top kumaş alım satımı
Top kumaş alımı yapanlar 05356519107 top kumaş alım satımı

Top kumaş alımı yapanlar 05356519107 top kumaş alım satımı

TOP KUMAŞ ALIMI YAPANLAR 05356519107 TOP KUMAŞ ALIM SATIMI

Dokuma kumaş ve örme kumaşlar arasında her cins top kumaş alımı yapanlar olarak parti kumaş sektörü içersinde hizmet vermekteyiz. Her türlü kumaş alınır. Stok fazlası veya ihracat fazlası kumaşları satmak istediğiniz zaman herhangi ufak tefek bir araştırma içerisine girerek en azından birden fazla firmadan fiyat almanızı öneririz. Avcı tekstil ; tüm kumaşları parti kumaş piyasasına göre değerinde alım yapmaktadır. Uzman ekibimiz ile hem dokuma kumaşın tüm çeşitlerini hem de örme kumaşların tüm çeşitlerini ve değerinin ne kadar olduğunu bilip ona göre size en iyi kumaş fiyat teklifi sunmaktadır. Elinizde artan fazla kumaşları firmamız tarafından değerlendirebilirsiniz.  Sezonu geçmiş kumaş, hatalı kumaş, defolu kumaş, 1a kumaş, spot kumaş, ikinci el kumaş, parça kumaş, ıslak kumaş, hurda kumaş alım ve satımını yapıyoruz. Ayrıca stoklarımızda bulunan kumaşları sorgulamak için 0535 651 91 07 telefonu arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Kumaş alanlar, top kumaş alanlar, parça kumaş alanlar, parti kumaş alanlar, toptan kumaş alanlar, ikinci el kumaş alanlar araştırması içerisinde en trend kumaşları veya abiyeleri bulabilirsiniz. İstanbul Zeytinburnu ve Merter iş yerlerimiz bulunmaktadır. Parti mallarını İstanbul içi 1 saat içerisinde iş yerinize geliyoruz. Türkiye’nin her yerinden alım yapan iş yerimiz anlaşmalı nakliye şirketleri aracılığı ile nerede olursanız olun kapınızdan nakit ödememiz ile kumaş ve tekstil aksesuarlarını satın alıyoruz. Yarım top kumaş alımı, topbaşı kumaş alımı, tekleme top kumaş alımı, karma top kumaş alımı, karışık top kumaş alımı yapılır.

Kumaş Fiyatlarını Neye Göre Belirliyoruz?

Avcı Tekstil ; kumaş fiyatlarını öncelikle malın temizliğine göre ve kumaşın kalitesinin ne durumda olmasına bakar bunun yanında malın cinsine göre kilo veya metre hesabı teklif sunmaktadır. Çürük ve hatalı kumaşlara kadar satın alan firmamız en iyi fiyat teklifini sunduğumuza inanıyoruz. Lütfen bizden fiyat almadan kumaş satmayınız.

Ekonomik kaliteli ve güvenilir bir şekilde parti kumaş alan firma aradığınızda firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz. Top kumaş alımı yapanlar ve top kumaş alım satımı yapan Kurumsal firma olarak her türlü kumaşlarınızı en iyi şekilde değerlendirmek için modern ve yenilikçi çizgisi hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 

Bizden Yazılar

Pul Payet Kumaş Alanlar - Kumaş Satın Alanlar

Kumaş alımında birinci sınıf hizmet sunan firmamız bu konuda en iyi kumaş satın alanlar arasında ilk sırada yer almayı başarmıştır. Günümüzde birçok firma bizimle irtibat kurarak pul payet malı kumaş satışında bulunmaktadır..

23.2.2018

778 İncelenme

İncele

Stok Kumaş Alanlar - Toptan Kumaş Alımı

Uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren firmamız stok kumaş alanlar araştırması yaptığınızda en güvenilir adreslerden biri olarak karşınıza çıkmaktadır..

1.12.2018

268 İncelenme

İncele

Esenler Kumaş Alanlar | Kumaş Alanlar | Avcı Tekstil

senler ve civarında Esenler kumaş alanlar bulunmaktadır. Burada bulunan firmalardan birini seçerek kumaşlarınızı kısa sürede satabilirsiniz..

8.07.2019

106 İncelenme

İncele