Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

KUMAŞ ALIM SATIMI 0535 651 91 07 PARÇA, TOP KUMAŞ ALINIR

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • KUMAŞ ALIM SATIMI 0535 651 91 07 PARÇA, TOP KUMAŞ ALINIR
KUMAŞ ALIM SATIMI 0535 651 91 07 PARÇA, TOP KUMAŞ ALINIR

KUMAŞ ALIM SATIMI 0535 651 91 07 PARÇA, TOP KUMAŞ ALINIR

KUMAŞ ALIM SATIMI 0535 651 91 07 PARÇA, TOP KUMAŞ ALINIR

Kumaş alım ve satım konusunda parti kumaş sektörü içerisinde lider konumda olan firmamız uzman ekibi ve geniş kadrosu ile dokuma kumaş, örme kumaş, ev tekstili ürünlerini satın almaktadır. Top kumaş alanlar, parti kumaş alanlar, parça kumaş alanlar, stok kumaş alanlar, kumaş alan yerler ve kumaş alan firmalar araştırması içerisinde üst sıralarda yer alıp sizlere hizmet vermekten mutluluk içerisindeyiz. Teknolojinin hızla gelişmesi ile tekstil söktürünüde önemli bir biçimde etkilemektedir, dijital baskılı kumaş, 3 boyutlu kumaşlar ve leke tutmayan, yanmayan kumaş çeşitleri günümüzde birden fazla kumaş firmaları kullanmaya başlamıştır. Stoklarımıza zaman zaman gelen bu kumaşları siz değerli müşterilerimizden hem satın alıyoruz hemde Türkiye tekstil şirketlerine piyasa içerisinde en uygun fiyata temin etmek çabası içerisindeyiz. İhracat fazlası veya imalat fazlası artan kumaşları firmamız nakit ödemesi ile iş yerinize gelerek alım yapmaktayız. Abiyelik kumaş, elbiselik kumaş, pantolonluk kumaş, eteklik kumaş, bluzluk kumaş , döşemelik ve perdelik kumaşlara kadar tüm kumaş çeşitlerinde uzman ekip ile alım yapıyoruz. Top kumaş alım satımı ve parça kumaş alım satımı yapılır. Kumaş alan tekstil firmaları arasında değerinde fiyatlandırmamız ile parti malı kumaş sektörü içerisinde değerinde alım yapmaktayız. 

İSTANBUL KUMAŞ FİRMALARI ARASINDA DOKUMA , ÖRME KUMAŞ ALIM SATIMI 

Dokuma kumaşta ve örme kumaşta gerekli bilgiye sahip olan firmamız ikinci el kumaş, spot kumaş, hurda kumaş alımı gerçekleştirmektedir. Kesimhanelerden artan fazla yarım top kumaşları, parça kumaşları, top kumaşları iş yerimize toptan olarak satabilir veya bizden kumaş satın alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden alım ve satım işlemi gerçekleştiren firmamız bu konuda size destek sağlamaktadır. Hatalı, defolu, ıslak kumaş, 1A kumaşlar ve 2. Kalite kumaşlarınız alınır. 

İSTANBUL’DA GENELDE TEKSTİL FİRMALARININ BULUNDUĞU YERLER ? 

Zeytinburnu, Merter, Güngören, Bakırköy, Şişli, Mecidiyeköy, Maslak , Levent, Bağcılar, Mahmutbey, Hadımköy, Çatalca, Tekirdağ, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Bahçelievler, Bayrampaşa, Esenler, Ataşehir hemen hemen İstanbul’un her yerinde tekstil firması bulunmaktadır. Anlaşmalı nakliye şirketleri ile İzmir, Bursa , Ankara, Denizli, Kocaeli, Elazığ, Kahramanmaraş, Adana, Gaziantep gibi illerden de kumaş alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için bizi aramanız yeterlidir.

Bizden Yazılar

Seyrantepe Kumaş Alanlar |05356519107|

Seyrantepe kumaş alanlar, Seyrantepe kumaş alanlar, levent kumaş alanlar, levent kumaş alınır, hadi beyköyü kumaş alanlar, Alibeyköy kumaş alınır,.

18.09.2020

157 İncelenme

İncele

Peluş Kumaş Alanlar - Parti Malı Kumaş |05356519107|

Firmamız tarafından sunulan peluş kumaş alanlar hizmetleri birinci sınıf kalite ile sunulmakta ve parti ya da top kumaşlarınızı adresinize gelerek sizleri uğraştırmadan almaktayız. Bu konuda deneyimli çalışanlarımızı adresinize yönlendiriyor ve kumaşlarınızı inceleyerek sizlere fiyat sunmaktadır. .

27.2.2018

2182 İncelenme

İncele

Empirme Viskon Kumaş Alanlar |05356519107|

Emprime viskon kumaş alanlar, emprime viskon kumaşı kim alır, emprime viskon kumaş alım satımı yapanlar,.

7.10.2020

162 İncelenme

İncele