Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

KUMAŞ ALIM SATIMI 0535 651 91 07 PARÇA, TOP KUMAŞ ALINIR

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • KUMAŞ ALIM SATIMI 0535 651 91 07 PARÇA, TOP KUMAŞ ALINIR
KUMAŞ ALIM SATIMI 0535 651 91 07 PARÇA, TOP KUMAŞ ALINIR

KUMAŞ ALIM SATIMI 0535 651 91 07 PARÇA, TOP KUMAŞ ALINIR

KUMAŞ ALIM SATIMI 0535 651 91 07 PARÇA, TOP KUMAŞ ALINIR

Kumaş alım ve satım konusunda parti kumaş sektörü içerisinde lider konumda olan firmamız uzman ekibi ve geniş kadrosu ile dokuma kumaş, örme kumaş, ev tekstili ürünlerini satın almaktadır. Top kumaş alanlar, parti kumaş alanlar, parça kumaş alanlar, stok kumaş alanlar, kumaş alan yerler ve kumaş alan firmalar araştırması içerisinde üst sıralarda yer alıp sizlere hizmet vermekten mutluluk içerisindeyiz. Teknolojinin hızla gelişmesi ile tekstil söktürünüde önemli bir biçimde etkilemektedir, dijital baskılı kumaş, 3 boyutlu kumaşlar ve leke tutmayan, yanmayan kumaş çeşitleri günümüzde birden fazla kumaş firmaları kullanmaya başlamıştır. Stoklarımıza zaman zaman gelen bu kumaşları siz değerli müşterilerimizden hem satın alıyoruz hemde Türkiye tekstil şirketlerine piyasa içerisinde en uygun fiyata temin etmek çabası içerisindeyiz. İhracat fazlası veya imalat fazlası artan kumaşları firmamız nakit ödemesi ile iş yerinize gelerek alım yapmaktayız. Abiyelik kumaş, elbiselik kumaş, pantolonluk kumaş, eteklik kumaş, bluzluk kumaş , döşemelik ve perdelik kumaşlara kadar tüm kumaş çeşitlerinde uzman ekip ile alım yapıyoruz. Top kumaş alım satımı ve parça kumaş alım satımı yapılır. Kumaş alan tekstil firmaları arasında değerinde fiyatlandırmamız ile parti malı kumaş sektörü içerisinde değerinde alım yapmaktayız. 

İSTANBUL KUMAŞ FİRMALARI ARASINDA DOKUMA , ÖRME KUMAŞ ALIM SATIMI 

Dokuma kumaşta ve örme kumaşta gerekli bilgiye sahip olan firmamız ikinci el kumaş, spot kumaş, hurda kumaş alımı gerçekleştirmektedir. Kesimhanelerden artan fazla yarım top kumaşları, parça kumaşları, top kumaşları iş yerimize toptan olarak satabilir veya bizden kumaş satın alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden alım ve satım işlemi gerçekleştiren firmamız bu konuda size destek sağlamaktadır. Hatalı, defolu, ıslak kumaş, 1A kumaşlar ve 2. Kalite kumaşlarınız alınır. 

İSTANBUL’DA GENELDE TEKSTİL FİRMALARININ BULUNDUĞU YERLER ? 

Zeytinburnu, Merter, Güngören, Bakırköy, Şişli, Mecidiyeköy, Maslak , Levent, Bağcılar, Mahmutbey, Hadımköy, Çatalca, Tekirdağ, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Bahçelievler, Bayrampaşa, Esenler, Ataşehir hemen hemen İstanbul’un her yerinde tekstil firması bulunmaktadır. Anlaşmalı nakliye şirketleri ile İzmir, Bursa , Ankara, Denizli, Kocaeli, Elazığ, Kahramanmaraş, Adana, Gaziantep gibi illerden de kumaş alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için bizi aramanız yeterlidir.

Bizden Yazılar

Merter kumaş alanlar | 05356519107 | Merter parti kumaş alınır

Merter parti kumaş alanlar olarak sektörde lider firma olma yolunda devam ediyoruz. Her türlü dokuma kumaş, örme kumaş, top kumaş, parça kumaş, parti kumaş alımı yapılır. .

9.4.2018

1071 İncelenme

İncele

Pelüş Kumaş Alanlar |05356519107|

kumaş alan firmalar. Zeytinburnu kumaş alanlar. Tekleme pelüş kumaş alanlar. Karışık pelüş kumaş alan firmalar. Ham pelüş kumaş alanlar. Boyalı pelüş kumaş alan firmalar. Her renk pelüş kumaş alan firmalar. Montluk pelüş kumaş alan firmalar..

14.05.2020

135 İncelenme

İncele