Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

KUMAŞ ALIM SATIMI 0535 651 91 07 PARÇA, TOP KUMAŞ ALINIR

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • KUMAŞ ALIM SATIMI 0535 651 91 07 PARÇA, TOP KUMAŞ ALINIR
KUMAŞ ALIM SATIMI 0535 651 91 07 PARÇA, TOP KUMAŞ ALINIR

KUMAŞ ALIM SATIMI 0535 651 91 07 PARÇA, TOP KUMAŞ ALINIR

KUMAŞ ALIM SATIMI 0535 651 91 07 PARÇA, TOP KUMAŞ ALINIR

Kumaş alım ve satım konusunda parti kumaş sektörü içerisinde lider konumda olan firmamız uzman ekibi ve geniş kadrosu ile dokuma kumaş, örme kumaş, ev tekstili ürünlerini satın almaktadır. Top kumaş alanlar, parti kumaş alanlar, parça kumaş alanlar, stok kumaş alanlar, kumaş alan yerler ve kumaş alan firmalar araştırması içerisinde üst sıralarda yer alıp sizlere hizmet vermekten mutluluk içerisindeyiz. Teknolojinin hızla gelişmesi ile tekstil söktürünüde önemli bir biçimde etkilemektedir, dijital baskılı kumaş, 3 boyutlu kumaşlar ve leke tutmayan, yanmayan kumaş çeşitleri günümüzde birden fazla kumaş firmaları kullanmaya başlamıştır. Stoklarımıza zaman zaman gelen bu kumaşları siz değerli müşterilerimizden hem satın alıyoruz hemde Türkiye tekstil şirketlerine piyasa içerisinde en uygun fiyata temin etmek çabası içerisindeyiz. İhracat fazlası veya imalat fazlası artan kumaşları firmamız nakit ödemesi ile iş yerinize gelerek alım yapmaktayız. Abiyelik kumaş, elbiselik kumaş, pantolonluk kumaş, eteklik kumaş, bluzluk kumaş , döşemelik ve perdelik kumaşlara kadar tüm kumaş çeşitlerinde uzman ekip ile alım yapıyoruz. Top kumaş alım satımı ve parça kumaş alım satımı yapılır. Kumaş alan tekstil firmaları arasında değerinde fiyatlandırmamız ile parti malı kumaş sektörü içerisinde değerinde alım yapmaktayız. 

İSTANBUL KUMAŞ FİRMALARI ARASINDA DOKUMA , ÖRME KUMAŞ ALIM SATIMI 

Dokuma kumaşta ve örme kumaşta gerekli bilgiye sahip olan firmamız ikinci el kumaş, spot kumaş, hurda kumaş alımı gerçekleştirmektedir. Kesimhanelerden artan fazla yarım top kumaşları, parça kumaşları, top kumaşları iş yerimize toptan olarak satabilir veya bizden kumaş satın alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden alım ve satım işlemi gerçekleştiren firmamız bu konuda size destek sağlamaktadır. Hatalı, defolu, ıslak kumaş, 1A kumaşlar ve 2. Kalite kumaşlarınız alınır. 

İSTANBUL’DA GENELDE TEKSTİL FİRMALARININ BULUNDUĞU YERLER ? 

Zeytinburnu, Merter, Güngören, Bakırköy, Şişli, Mecidiyeköy, Maslak , Levent, Bağcılar, Mahmutbey, Hadımköy, Çatalca, Tekirdağ, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Bahçelievler, Bayrampaşa, Esenler, Ataşehir hemen hemen İstanbul’un her yerinde tekstil firması bulunmaktadır. Anlaşmalı nakliye şirketleri ile İzmir, Bursa , Ankara, Denizli, Kocaeli, Elazığ, Kahramanmaraş, Adana, Gaziantep gibi illerden de kumaş alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için bizi aramanız yeterlidir.

Bizden Yazılar

Topbaşı Kumaş Alanlar- İstanbul Kumas alan Firmalar

Topbaşı Kumaş Alanlar incelemesi yaptığınız zaman bizlere ulaşarak elde kalan malzemenizi satarak kazanç elde edebilirsiniz. .

26.12.2018

282 İncelenme

İncele

İstanbul Kumaş Alan Firmalar

İstanbul kumaş alan firmalar arasında gerek müşteri odaklı hizmet sunmamız olsun gerekse de teknolojik hizmet sunmamız nedeni ile bizi güvenle tercih edebilirsiniz..

25.12.2017

910 İncelenme

İncele

Bahçelievler Kumaş Alanlar - Bahçelievler Kumaş Alan Firmalar

Bahçelievler ilçesi genelinde faaliyet gösteren tekstil firmaları tarafından aranan Bahçelievler kumaş alanlar arayışlarına yanıt veren firmamız, yüksek alım kapasitesine sahiptir..

2.05.2019

168 İncelenme

İncele