Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Parti Malı Alımı Yapmaktayız 0535 651 91 07 Avcı Tekstil

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Parti Malı Alımı Yapmaktayız 0535 651 91 07 Avcı Tekstil
Parti Malı Alımı Yapmaktayız 0535 651 91 07 Avcı Tekstil

Parti Malı Alımı Yapmaktayız 0535 651 91 07 Avcı Tekstil

Parti Malı Alımı Yapmaktayız 0535 651 91 07 Avcı Tekstil

Parti malı alanlar, parti malı alan yerler, parti malı alan firmalar, parti malı alım satımı, parti malı alan tekstil firmaları, parti malı satın alanlar, parti malı alımı yapanlar, parti malı kumaş alanlar ve Parti kumaş alan firmamız tüm kumaş çeşitlerini satın almaktadır. Dokuma kumaş, örme kumaş, top kumaş, parça kumaş alımı yapılır. Tüm kumaşları değerinde fiyatlandırma ile satın alıyoruz. Alımlarımız tamamen nakit olup siz değerli müşterilerimizin iş yerinde alıyoruz. İstanbul'da bulunan firmamız geniş kadrosuyla ve kurumsal olarak hizmet vermektedir. İmalattan, İhracattan veya stok fazlası kumaşları değerlendiriyoruz. Geçmişten günümüze kadar gelen Avcı Tekstil parti kumaş sektörü içerisinde birden fazla tekstil firmasıyla anlaşmalı olup kumaşlarını satın almaktadır. Birden fazla referansı olan Avcı tekstil hem güven hemde kalite açısıyla lider konumda olup ufaklı büyüklü tüm işletmelere hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Alımlarımız minumum 100 kilo dan başlamaktadır. hem top kumaşları hemde kumaş parçası alan firmamız bu konuda Türkiye içerisinde büyük bir pazara sahiptir. Türkiye'deki tekstil ürün stoklarını satmaya hazır çevrimiçi bir envanterdir. Bu bilgi veritabanının güzelliği, karar vermede gerekli olan tüm ayrıntıları bir tıklama ile elde edilmesidir. Stok kumaş alternatiflerini görmek için sadece bir tek tık uzaktasınız. Firmamız, Türkiye'deki tekstil ürün stoklarının güncellenmiş bir veritabanını elinde tutuyor. Tüm ayrıntılar web üzerinden ücretsiz ve kolayca erişilebilir durumdadır. Sürekli olarak yeni stoklar arıyoruz ve en yeni bilgileri size sunuyoruz. Ayrıca, düzenli olarak müşterilerimize stok teklifleri gönderiyoruz.Bize stok kumaş resim, miktar, teknik detaylar, fiyatlar vs gibi ürünlerinizin detaylarını bize gönderin, yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Kumaş stoklarınızın değersiz olmadığını biliyorsunuzdur. Tüm hizmetler kurumsal kimlik içerisinde size ayrıcalıklı olarak verilir. Sadece İstanbul içi hizmet vermemekteyiz 

kumaş alanında geliştirdiği özel yöntemler ile müşterilerine yardımcı oluyor. Elinizde kalan kumaşlardan dolayı herhangi bir mağduriyet yaşamanıza engel olunmakta ve değerinde fiyat politikası ile de yardımcı olunmaktadır. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kumaşların temiz olmasıdır. Zarar görmüş veya kirlenmiş olan kumaşlar fayda sağlamayacağından alım işlemi de yapılamamaktadır. Firmamız kumaş alım satım işlemi konusunda titiz bir çalışma yürütür. Hızlı ve güvenilir bir şekilde ödeme imkanı sunulur. Tüm bu teknik detaylar hakkında geniş bilgi sahibi olmak isterseniz iletişim kurmanız yeterli olacaktır.
KUMAŞ ÇEŞİTLERİ ;

Dokuma kumaş çeşitleri olarak şifon kumaş, saten kumaş, kot kumaş, gabardin kumaş, poplin kumaş, vual kumaş, polyviskon kumaş, dakron kumaş, gömleklik kumaş, krep kumaş, buklet kumaş, şanel kumaş, viskon kumaş ve daha fazla çeşit bulundurmaktadır. Bunun yanı sıra Örme kumaş çeşitleri olarak genellikle penye kumaş, süprem kumaş, kaşkorse kumaş, üç iplik kumaş , iki iplik kumaş, ribana kumaş, kesik elyaf, 30/1 kumaş, 36/1 kumaş, 40/1 kumaş fiyatları ve kompak kumaş alımı yapmaktayız. 

Bizden Yazılar

Fatih Kumaş Alanlar-Fatih Kumaş Alan Firmalar ve Yerler

Fatih ilçesinde Fatih kumaş alanlar bulunmaktadır. Bu firmalar devamı olmayan, kalan, deponuzda duran kumaşlarınızı sizden almaktayız..

15.07.2019

233 İncelenme

İncele

Peluş Kumaş Alanlar - Parti Malı Kumaş

Firmamız tarafından sunulan peluş kumaş alanlar hizmetleri birinci sınıf kalite ile sunulmakta ve parti ya da top kumaşlarınızı adresinize gelerek sizleri uğraştırmadan almaktayız. Bu konuda deneyimli çalışanlarımızı adresinize yönlendiriyor ve kumaşlarınızı inceleyerek sizlere fiyat sunmaktadır. .

27.2.2018

1212 İncelenme

İncele

Vual Kumaş Nedir? Vual Kumaş Alanlar Kimlerdir?

Kalitenin yanı sıra geniş bir ürün yelpazesini biz İstanbul vual kumaş alanlar olarak hizmete sunuyoruz. Konuya farklı bir pencereden bakacak olursak eğer tek düze alım yapmak sektörde tıkanıklığa sebep olmaktadır..

28.1.2018

2599 İncelenme

İncele