Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Parti Malı Alımı Yapmaktayız 0535 651 91 07 Avcı Tekstil

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Parti Malı Alımı Yapmaktayız 0535 651 91 07 Avcı Tekstil
Parti Malı Alımı Yapmaktayız 0535 651 91 07 Avcı Tekstil

Parti Malı Alımı Yapmaktayız 0535 651 91 07 Avcı Tekstil

Parti Malı Alımı Yapmaktayız 0535 651 91 07 Avcı Tekstil

Parti malı alanlar, parti malı alan yerler, parti malı alan firmalar, parti malı alım satımı, parti malı alan tekstil firmaları, parti malı satın alanlar, parti malı alımı yapanlar, parti malı kumaş alanlar ve Parti kumaş alan firmamız tüm kumaş çeşitlerini satın almaktadır. Dokuma kumaş, örme kumaş, top kumaş, parça kumaş alımı yapılır. Tüm kumaşları değerinde fiyatlandırma ile satın alıyoruz. Alımlarımız tamamen nakit olup siz değerli müşterilerimizin iş yerinde alıyoruz. İstanbul'da bulunan firmamız geniş kadrosuyla ve kurumsal olarak hizmet vermektedir. İmalattan, İhracattan veya stok fazlası kumaşları değerlendiriyoruz. Geçmişten günümüze kadar gelen Avcı Tekstil parti kumaş sektörü içerisinde birden fazla tekstil firmasıyla anlaşmalı olup kumaşlarını satın almaktadır. Birden fazla referansı olan Avcı tekstil hem güven hemde kalite açısıyla lider konumda olup ufaklı büyüklü tüm işletmelere hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Alımlarımız minumum 100 kilo dan başlamaktadır. hem top kumaşları hemde kumaş parçası alan firmamız bu konuda Türkiye içerisinde büyük bir pazara sahiptir. Türkiye'deki tekstil ürün stoklarını satmaya hazır çevrimiçi bir envanterdir. Bu bilgi veritabanının güzelliği, karar vermede gerekli olan tüm ayrıntıları bir tıklama ile elde edilmesidir. Stok kumaş alternatiflerini görmek için sadece bir tek tık uzaktasınız. Firmamız, Türkiye'deki tekstil ürün stoklarının güncellenmiş bir veritabanını elinde tutuyor. Tüm ayrıntılar web üzerinden ücretsiz ve kolayca erişilebilir durumdadır. Sürekli olarak yeni stoklar arıyoruz ve en yeni bilgileri size sunuyoruz. Ayrıca, düzenli olarak müşterilerimize stok teklifleri gönderiyoruz.Bize stok kumaş resim, miktar, teknik detaylar, fiyatlar vs gibi ürünlerinizin detaylarını bize gönderin, yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Kumaş stoklarınızın değersiz olmadığını biliyorsunuzdur. Tüm hizmetler kurumsal kimlik içerisinde size ayrıcalıklı olarak verilir. Sadece İstanbul içi hizmet vermemekteyiz 

kumaş alanında geliştirdiği özel yöntemler ile müşterilerine yardımcı oluyor. Elinizde kalan kumaşlardan dolayı herhangi bir mağduriyet yaşamanıza engel olunmakta ve değerinde fiyat politikası ile de yardımcı olunmaktadır. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kumaşların temiz olmasıdır. Zarar görmüş veya kirlenmiş olan kumaşlar fayda sağlamayacağından alım işlemi de yapılamamaktadır. Firmamız kumaş alım satım işlemi konusunda titiz bir çalışma yürütür. Hızlı ve güvenilir bir şekilde ödeme imkanı sunulur. Tüm bu teknik detaylar hakkında geniş bilgi sahibi olmak isterseniz iletişim kurmanız yeterli olacaktır.
KUMAŞ ÇEŞİTLERİ ;

Dokuma kumaş çeşitleri olarak şifon kumaş, saten kumaş, kot kumaş, gabardin kumaş, poplin kumaş, vual kumaş, polyviskon kumaş, dakron kumaş, gömleklik kumaş, krep kumaş, buklet kumaş, şanel kumaş, viskon kumaş ve daha fazla çeşit bulundurmaktadır. Bunun yanı sıra Örme kumaş çeşitleri olarak genellikle penye kumaş, süprem kumaş, kaşkorse kumaş, üç iplik kumaş , iki iplik kumaş, ribana kumaş, kesik elyaf, 30/1 kumaş, 36/1 kumaş, 40/1 kumaş fiyatları ve kompak kumaş alımı yapmaktayız. 

Bizden Yazılar

Esenyurt Kumaş Alanlar-Esenyurt Kumaş Alan Firmalar ve Yerler

Esenyurt kumaş alanlar içerisinde çok sayıda firma vardır. İyi bir firma çalışıldığı taktirde bu işlem sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. .

10.07.2019

148 İncelenme

İncele

Avcılar Kumaş Alanlar 05356519107 Stok Kumaş Alımı

Avcılar kumaş alanlar ve Avcılar kumaş alan firma olarak parti kumaş sektöründe hizmet veren firmamız tüm dokuma kumaş, örme kumaşları nakit olarak yerinizden almaktadır. Sizde bu hizmetimizden faydalanmak için 05356519107 arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz..

27.4.2018

796 İncelenme

İncele

Viskon kumaş alanlar 05356519107 parti kumaş alınır

Viskon kumaş alanlar olarak tüm kumaş çeşitlerinin, dokuma kumaş, örme kumaş, parti kumaş alım ve satım hizmeti sunuyoruz..

27.3.2018

1615 İncelenme

İncele