Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Kumaş Alan Yerler

Kumaş Alan Yerler

Kumaş Alan Yerler

Kumaş Alan Yerler 

Tekstil ürünleri için en çok kullanılan malzeme ip ve kumaştır. Günümüzde ise birçok farklı türde kumaşlar üretilir. Bu kumaşlar farklı alanlarda kullanımı yapılır ve her alan için farklı kumaş tipleri seçilir. Bu kumaş tipleri içinde en çok kullanılan kumaşlar top halinde ya da parti olarak ta üretilerek satılır. Küçük atölyeler ve büyük fabrikalar için gerekli olan kumaşları bizim firmamızdan temin edebilir en kaliteli kumaşların olağan üstü giysiler üretebilirsiniz. Kumaşları fazla gelen firmalar ise fazla gelen kumaşları yıpranmadan ve eskimeden firmamıza satabilirler. Sizde toptan kumaşlarınızı firmamıza satarak değerlendirebilirsiniz. Kumaş alan yerler olarak sizlere en yüksek fiyatlardan kumaşlarınızı değerlendirmekte olup top ya da parti kumaş alanlar arıyorsanız bize ulaşabilirisiniz.
 
En Kaliteli Kumaşları Bizden Alabilirsiniz

Yapılacak ve üretilecek ürüne göre kumaşlarda farklılık gösterir. Bu nedenle farklı kumaşlara ihtiyacı olan fabrikalar, tekstil atölyeleri firmamızdan toptan kumaşları en uygun fiyatlara temin edebilirler. Bünyemizde  parti kumaşlar, toplu top kumaşlar gibi kumaşları bulmanız mümkündür. Farklı dokulara sahip olan kumaşları bizden temin edebilirsiniz. Bunun için internet üzerinden online sipariş verebileceğiniz gibi şirketimize gelerek de en uygun kumaşları kendiniz için seçebilirsiniz.  Yine büyük fabrikaların ellerinde olan kumaşları da toptan olarak almaktayız bu nedenle elinizde olan kumaşları firmamıza satabilirsiniz.  Kumaş alan yerler çok fazla olamadığı için firmamızdan rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Her Türlü Kumaş Alan Yerler İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

Kumaşlar dikilecek ürüne göre farklılık göstermelidir. Örneğin pantolon kumaşı için gömlek ya da kazak dikilmez bu nedenle de pantolon dikmek için pantolon kumaşı seçilmelidir.  Tüm kumaş çeşitleri için firmamızdan destek alabilirsiniz. Bünyemizde bulunan kumaş tipi ise; saten kumaşlar, kot kumaş, deri kumaş, pamuklu kumaş gibi kumaşları satın alabilirsiniz. Bununla beraber elinizde bulunan tüm kumaşları firmamıza satabilir ve bu satışlardan bir gelir elde edebilirsiniz. Kalın kumaş ihtiyacınızda yada ince kumaş ihtiyaçlarınızda her zaman firmamızdan destek alabilirsiniz. Perde kumaşları döşemelik kumaşlar, paraşüt kumaşlar gibi kumaşları firmamızdan bulabilirsiniz. Parça kumaşlarınızın satışını da kumaş alan yerler olarak firmamıza satabilirsiniz.


Bizden Yazılar

Parti Malı - Top Kumaş Alanlar

Parti malı top kumaşları değerinde alım yapar. .

19.5.2018

12 İncelenme

İncele

Kot Kumaş Alanlar

İstanbul kot kumaş alanlar araştırması yaptığınızda firmamızın birinci sınıf hizmet kalitesinden yararlanarak siz de değerinde elinizde kalan kumaşlarınızı satarak kazanç elde edebilirsiniz..

2.1.2018

283 İncelenme

İncele

Saten Kumaş Alanlar

Tek bir kumaş değerleri üzerinden hareket etmemekteyiz. İstanbul parti kumaş sektörünün öncülüğünü de elden bırakmıyoruz. Bu konuda da verdiğimiz hizmetler yüz güldürücü oluyor. Çünkü piyasaya baktığınızda İstanbul saten kumaş alımları değerlendirildiğinde zarar edildiği gözlemlenen bir süreçten geçer.

19.1.2018

275 İncelenme

İncele