Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Kumaş Alımı Yapanlar

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Kumaş Alımı Yapanlar
Kumaş Alımı Yapanlar

Kumaş Alımı Yapanlar

Kumaş Alımı Yapanlar

Kumaşlar özellikle tekstil sektöründe uğraşanlar için önemli bir detaydır. Kumaş çeşitleri oldukça fazladır ve bu yönde ihtiyaca özel kumaşlar kullanılır. Kumaş sadece tekstil sektöründe değil dokuma ve döşeme sektöründe de sıkça kullanılır. Bu nedenle kumaş alımı yapanlar kişiler ya da firmalar kumasın cinsine ve kalitesine dikkat etmelidir.  Kumaşın, deseni ve rengi kadar kalitesi ve cinside kullanılacak olan alan için önemlidir. Birçok kumaş çeşidi vardır. Bunun için tüm kumaşları firmamız bünyesinde bulabilir ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bünyemizden büyük top kumaşlar, parti kumaşlar ve parça kumaşları en uygun fiyatlara bulmanız da mümkün olacaktır.

Tekstilciler İçin Toptan Kumaş

Tekstilciler için kumaşın cinsi kadar, alınan kumaşın fiyatı da önemlidir. Kumaş Satın Alanlar en uygun ve en kaliteli kumaşları, kumaş alımı yapanlar arasından firmamızdan en uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Yine top kumaşlar, parça kumaşlar gibi kumaşları firmamızdan tedarik edebilirsiniz.  Kumaşların kalitesine bakarak kullanımını yapacağınız alan için en uygun kumaşı tarafımızdan temin edebilirsiniz. Kumaşlar tiplerine ve dokularına göre farklı alanlarda kullanılır. Örneğin, gömlek için ayrı gömlek kumaşları kullanılır, kabanlar için farklı kalın kaban dokuma kumaşları kullanılır. Abiye gibi elbiseler için saten kumaşlar kullanılır. Firmamızdan çok farklı kumaşları en uygun fiyatlardan temin edebilirsiniz. Perde kumaşları, tül kumaşları, ipek kumaşlar, saten kumaşlar, kalın aba kumaşlar, el dokuması kumaşlar gibi birbirinden farklı kumaşları tarafımızdan örnek kumaş isteyerek alabilirsiniz.

Kumaş Satın Alanlar Olarak Toptan Kumaşlarınızı Alıyoruz

Elinizde  bulunan toptan kumaşları ya da parça parti kumaşları sizlerden almaktayız. Stok fazlası kumaşlarınızı bize satabilirsiniz. Firma olarak aldığımız kumaşlar çok farklı cinste de olabilir. Bunun için sadece, belirli kumaşları değil her alanda kullanılabilecek kumaşları sizlerden almaktayız. Dijital baskılı kumaşlar, kendinden desenli kumaşlar, kabartma desenli kumaşlar, pamuklu kumaşlar, yünlü kumaşlar, saten kumaşlar gibi birçok farklı modellerde ki ve desenlerdeki kumaşları sizlerden kumaş alımı yapanlar  olarak kumaşlarınızı toptan olarak almaktayız.  Ellerinde fazla kumaşları olanlar kumaşlarının yıpranmasına ve yorulmasına izin vermeden tüm kumaşlarını bize satabilirler. Kumaşlar değerleri çerçevesinde ücretlendirilir. Kumaş satmak isteyen kişiler 05356519107 numaramızdan bize ulaşabilirler.


Bizden Yazılar

İhracat Fazlası Kumaş Alanlar

. İhracat fazlası kumaş alanlar arayışlarınızda kolay ödeme seçenekleri ve uygun fiyat aralıkları ile hizmet sunan firmamızdan bu konuda profesyonel destek alabilirsiniz..

20.12.2017

494 İncelenme

İncele

Parti Kumaş Alan Yerler ve Firmalar

İstanbul parti kumaş alanlar olarak firmamız kumaş sektöründe profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. İhtiyacınızı dışında kalan top kumaş alımını yapan firmamız, kumaş sektörüne girdiği günden buna sektöründe birçok başarılı işlere imza atarak lider marka haline gelmeyi başarmış durumdadır. .

12.1.2018

444 İncelenme

İncele

Viskon kumaş alanlar 05356519107 parti kumaş alınır

Viskon kumaş alanlar olarak tüm kumaş çeşitlerinin, dokuma kumaş, örme kumaş, parti kumaş alım ve satım hizmeti sunuyoruz..

27.3.2018

558 İncelenme

İncele