Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Top kumaş alımı yapanlar 05356519107 top kumaş alım satımı

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Top kumaş alımı yapanlar 05356519107 top kumaş alım satımı
Top kumaş alımı yapanlar 05356519107 top kumaş alım satımı

Top kumaş alımı yapanlar 05356519107 top kumaş alım satımı

TOP KUMAŞ ALIMI YAPANLAR 05356519107 TOP KUMAŞ ALIM SATIMI

Dokuma kumaş ve örme kumaşlar arasında her cins top kumaş alımı yapanlar olarak parti kumaş sektörü içersinde hizmet vermekteyiz. Her türlü kumaş alınır. Stok fazlası veya ihracat fazlası kumaşları satmak istediğiniz zaman herhangi ufak tefek bir araştırma içerisine girerek en azından birden fazla firmadan fiyat almanızı öneririz. Avcı tekstil ; tüm kumaşları parti kumaş piyasasına göre değerinde alım yapmaktadır. Uzman ekibimiz ile hem dokuma kumaşın tüm çeşitlerini hem de örme kumaşların tüm çeşitlerini ve değerinin ne kadar olduğunu bilip ona göre size en iyi kumaş fiyat teklifi sunmaktadır. Elinizde artan fazla kumaşları firmamız tarafından değerlendirebilirsiniz.  Sezonu geçmiş kumaş, hatalı kumaş, defolu kumaş, 1a kumaş, spot kumaş, ikinci el kumaş, parça kumaş, ıslak kumaş, hurda kumaş alım ve satımını yapıyoruz. Ayrıca stoklarımızda bulunan kumaşları sorgulamak için 0535 651 91 07 telefonu arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Kumaş alanlar, top kumaş alanlar, parça kumaş alanlar, parti kumaş alanlar, toptan kumaş alanlar, ikinci el kumaş alanlar araştırması içerisinde en trend kumaşları veya abiyeleri bulabilirsiniz. İstanbul Zeytinburnu ve Merter iş yerlerimiz bulunmaktadır. Parti mallarını İstanbul içi 1 saat içerisinde iş yerinize geliyoruz. Türkiye’nin her yerinden alım yapan iş yerimiz anlaşmalı nakliye şirketleri aracılığı ile nerede olursanız olun kapınızdan nakit ödememiz ile kumaş ve tekstil aksesuarlarını satın alıyoruz. Yarım top kumaş alımı, topbaşı kumaş alımı, tekleme top kumaş alımı, karma top kumaş alımı, karışık top kumaş alımı yapılır.

Kumaş Fiyatlarını Neye Göre Belirliyoruz?

Avcı Tekstil ; kumaş fiyatlarını öncelikle malın temizliğine göre ve kumaşın kalitesinin ne durumda olmasına bakar bunun yanında malın cinsine göre kilo veya metre hesabı teklif sunmaktadır. Çürük ve hatalı kumaşlara kadar satın alan firmamız en iyi fiyat teklifini sunduğumuza inanıyoruz. Lütfen bizden fiyat almadan kumaş satmayınız.

Ekonomik kaliteli ve güvenilir bir şekilde parti kumaş alan firma aradığınızda firmamız ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz. Top kumaş alımı yapanlar ve top kumaş alım satımı yapan Kurumsal firma olarak her türlü kumaşlarınızı en iyi şekilde değerlendirmek için modern ve yenilikçi çizgisi hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 

Bizden Yazılar

Parti Kumaş

Uzun yıllardır kumaş alım hizmetini uzman çalışanları ile sunan firmamız bünyesinde parti kumaş alımı yaparak hizmetlerini sunmaktadır..

18.12.2017

328 İncelenme

İncele

Deri Kumaş Alanlar - Kumaş Alımı Yapanlar

Deri Kumaş Alanlar konusunda da hizmet veren firmamız tüm kumaş türlerinin alım hizmetini yapmaktadır. Kumaş alımı yapanlar içerisinde en çok tercih edilen firmamız güler yüzlü personeli ile hizmet verir. Bunun için hizmet almak istediğinizde iletişim kurmanız yeterli olacaktır. .

22.2.2018

227 İncelenme

İncele

Avcılar Kumaş Alanlar 05356519107 Stok Kumaş Alımı

Avcılar kumaş alanlar ve Avcılar kumaş alan firma olarak parti kumaş sektöründe hizmet veren firmamız tüm dokuma kumaş, örme kumaşları nakit olarak yerinizden almaktadır. Sizde bu hizmetimizden faydalanmak için 05356519107 arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz..

27.4.2018

41 İncelenme

İncele