Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Parti Malı Alımı Yapmaktayız 0535 651 91 07 Avcı Tekstil

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Parti Malı Alımı Yapmaktayız 0535 651 91 07 Avcı Tekstil
Parti Malı Alımı Yapmaktayız 0535 651 91 07 Avcı Tekstil

Parti Malı Alımı Yapmaktayız 0535 651 91 07 Avcı Tekstil

Parti Malı Alımı Yapmaktayız 0535 651 91 07 Avcı Tekstil

Parti malı alanlar, parti malı alan yerler, parti malı alan firmalar, parti malı alım satımı, parti malı alan tekstil firmaları, parti malı satın alanlar, parti malı alımı yapanlar, parti malı kumaş alanlar ve Parti kumaş alan firmamız tüm kumaş çeşitlerini satın almaktadır. Dokuma kumaş, örme kumaş, top kumaş, parça kumaş alımı yapılır. Tüm kumaşları değerinde fiyatlandırma ile satın alıyoruz. Alımlarımız tamamen nakit olup siz değerli müşterilerimizin iş yerinde alıyoruz. İstanbul'da bulunan firmamız geniş kadrosuyla ve kurumsal olarak hizmet vermektedir. İmalattan, İhracattan veya stok fazlası kumaşları değerlendiriyoruz. Geçmişten günümüze kadar gelen Avcı Tekstil parti kumaş sektörü içerisinde birden fazla tekstil firmasıyla anlaşmalı olup kumaşlarını satın almaktadır. Birden fazla referansı olan Avcı tekstil hem güven hemde kalite açısıyla lider konumda olup ufaklı büyüklü tüm işletmelere hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Alımlarımız minumum 100 kilo dan başlamaktadır. hem top kumaşları hemde kumaş parçası alan firmamız bu konuda Türkiye içerisinde büyük bir pazara sahiptir. Türkiye'deki tekstil ürün stoklarını satmaya hazır çevrimiçi bir envanterdir. Bu bilgi veritabanının güzelliği, karar vermede gerekli olan tüm ayrıntıları bir tıklama ile elde edilmesidir. Stok kumaş alternatiflerini görmek için sadece bir tek tık uzaktasınız. Firmamız, Türkiye'deki tekstil ürün stoklarının güncellenmiş bir veritabanını elinde tutuyor. Tüm ayrıntılar web üzerinden ücretsiz ve kolayca erişilebilir durumdadır. Sürekli olarak yeni stoklar arıyoruz ve en yeni bilgileri size sunuyoruz. Ayrıca, düzenli olarak müşterilerimize stok teklifleri gönderiyoruz.Bize stok kumaş resim, miktar, teknik detaylar, fiyatlar vs gibi ürünlerinizin detaylarını bize gönderin, yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Kumaş stoklarınızın değersiz olmadığını biliyorsunuzdur. Tüm hizmetler kurumsal kimlik içerisinde size ayrıcalıklı olarak verilir. Sadece İstanbul içi hizmet vermemekteyiz 

kumaş alanında geliştirdiği özel yöntemler ile müşterilerine yardımcı oluyor. Elinizde kalan kumaşlardan dolayı herhangi bir mağduriyet yaşamanıza engel olunmakta ve değerinde fiyat politikası ile de yardımcı olunmaktadır. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kumaşların temiz olmasıdır. Zarar görmüş veya kirlenmiş olan kumaşlar fayda sağlamayacağından alım işlemi de yapılamamaktadır. Firmamız kumaş alım satım işlemi konusunda titiz bir çalışma yürütür. Hızlı ve güvenilir bir şekilde ödeme imkanı sunulur. Tüm bu teknik detaylar hakkında geniş bilgi sahibi olmak isterseniz iletişim kurmanız yeterli olacaktır.
KUMAŞ ÇEŞİTLERİ ;

Dokuma kumaş çeşitleri olarak şifon kumaş, saten kumaş, kot kumaş, gabardin kumaş, poplin kumaş, vual kumaş, polyviskon kumaş, dakron kumaş, gömleklik kumaş, krep kumaş, buklet kumaş, şanel kumaş, viskon kumaş ve daha fazla çeşit bulundurmaktadır. Bunun yanı sıra Örme kumaş çeşitleri olarak genellikle penye kumaş, süprem kumaş, kaşkorse kumaş, üç iplik kumaş , iki iplik kumaş, ribana kumaş, kesik elyaf, 30/1 kumaş, 36/1 kumaş, 40/1 kumaş fiyatları ve kompak kumaş alımı yapmaktayız. 

Bizden Yazılar

Dokuma kumaş alanlar | 05356519107 | Top kumaş alanlar

Avcı tekstil olarak her türlü dokuma kumaş, örme kumaş, top kumaş, parça kumaş, toptan kumaş alımı ve satımı yapmakta olup İstanbul’da hizmet vermekdeyiz siz dediğinizde artan fazla kumaşları satmak isterseniz 0 535 651 91 07 nolu telefonu aramanız yeterlidir. .

30.3.2018

184 İncelenme

İncele

İstanbul Parti Kumaş Alanlar

İstanbul parti kumaş alım ve satımını yapan firmamız her nevi tekstil ürünü ve kumaş alımı yapar..

9.3.2018

381 İncelenme

İncele

Gabardin Kumaş Alanlar

Gabardin kumaş alanlar sektöründe biz de uzun zamandır verdiğimiz hizmetler ile yerimizi almış durumdayız. Parti kumaş denilince ilk akla gelen doğru hizmet olmalı. Kaliteli kumaş her zaman doğru üretimi de beraberinde getirir..

21.1.2018

475 İncelenme

İncele